![]() |
|
Dlaczego popadamy w rutynę ? - Wersja do druku +- Twoje Forum (https://forum.wchjg.pl) +-- Dział: Pokój Pomarańczowy (https://forum.wchjg.pl/forumdisplay.php?fid=3) +--- Dział: Rozmowy w toku - pozostałe (https://forum.wchjg.pl/forumdisplay.php?fid=13) +--- Wątek: Dlaczego popadamy w rutynę ? (/showthread.php?tid=23) |
Dlaczego popadamy w rutynę ? - forumowicz - 05-07-2026 Nagle bum ! Pierwsza miłość ! Jest i trwa... ...a potem już zaczynamy zastanawiać się gdzie się podziała (i być może czym właściwe była ) ?Czemu tak się nie dzieje i jak wrócić do pierwszej miłości ? Cytat:Obj |