![]() |
|
Która denominacja jest najlepsza ? - Wersja do druku +- Twoje Forum (https://forum.wchjg.pl) +-- Dział: Pokój Zielony (https://forum.wchjg.pl/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Jeden Wór (https://forum.wchjg.pl/forumdisplay.php?fid=2) +--- Wątek: Która denominacja jest najlepsza ? (/showthread.php?tid=18) |
Która denominacja jest najlepsza ? - forumowicz - 05-06-2026 A co ! Tyle ich teraz jest dookoła... i do tego ostatnio nawet politycy robią takie rzeczy, że idzie się pogubić: https://www.youtube.com/@AmericaRTBible ![]() To jak tu się odnaleźć jak by ktoś chciał spróbować ? |